hidden

Hakkımızda

Hakkımızda

NEW MEDIA CREATIVE AGENCY

Bügün 700' den fazla firmanın yazılım,tasarım,web işlerini başarıyla yürüten bir firma haline gelmemizdeki en büyük etken &100 müşteri memnuniyetimizdir.

Marka Yönetimi, İletişim Danışmanlığı, İnteraktif Medya Hizmetleri, Tasarım, Yazılım Yapım ve Baskı Hizmetleri veren tam donanımlı bir iletişim ve organizasyon ajansıdır.

7 yıldır uzman kadrosuyla hizmet veren Selebrum MEDYA, markalaşma sürecinde birlikte çalıştığı firmaları, üretimden satışa, finanstan pazarlamaya, AR-GE’ den satın almaya kadar tüm süreçleriyle sahiplenmektedir.

Bu paralelde Selebrum MEDYA, iletişimi, bütünleşik pazarlama ilkelerine göre ele almaktadır. Selebrum MEDYA olarak işimiz marka ve tüketici arasında yeni ve etkileyici bir diyalog oluşturacak “Marka Fikirleri” üretmektedir.

Selebrum MEDYA, güçlü markalar yaratmak ve markalarına değer katmak isteyen firmalara marka yönetimi ürünleri, iletişim çözümlemeleri ve uzun soluklu bir marka hayatı için yatırım sunmaktadır. Bu doğrultuda Selebrum MEDYA, tüm donanım ve yaratıcılığını iletişimini üstlendiği marka ve kurum için seferber etmektedir. Bizim için başarı, hizmet verdiğimiz kurum, ürün/hizmet yada markayı rakipleri arasından sıyırıp “Tercih Edilen” olmasını sağlamaktır. Selebrum MEDYA’nın en önemli amacı “Müşteri Memnuniyeti”dir.

Selebrum MEDYA 'nın Müşteri Memnuniyeti anlayışı “Müşterinin çıkarlarını korumaktır.” Buda ancak işimizi iyi bilmek ve ona hakim olmakla sağlanabilir.