Matba & Promosyon

İş hayatının vazgeçilmezlerinden matbaa.Firmanız hangi sektörde olursa olsun mutlakamatbaa hizmetlerine ihtiyaç duyacaksınız. Burada önemli olan size sunulan bu hizmetin kalitesidir. İyi matbaacılık, kaliteli seçilen malzemenin kaliteli ellerde şekillenmesiyle..

Devam..

Web Tasarım

Web sayfa tasarımı,web site tasarımı, web programlama, web site yazılımı, web grafik tasarımı konularında deneyimli bir kadro yapısına sahip Selebrum Medya, siz müşterilerimizin web tasarım ve web site programlamalarında en iyi desteği verebilecek, sizi dünyanın çekim merkezlerinden..

Devam..

Hosting

Web sitelerinin sayfaları büyük Web Server denilen bilgisayarlar üzerinde tutulmaktadır. Bir web sayfası ise bilgisayardaki herhangi bir dökümandan farkı olmayan sadece HTML denilen dil ile yazılıp yayınlanan bir sayfadır. Bu sayfalar MS FrontPage, MS Word gibi Web sayfa haz..

Devam..

E-Ticaret

E-ticaret ürünlerinizi bilgisayar ağları üzerinden satışa sunulmasıdır. E-ticaret sayesinde ürünlerinizi klasik ticarete göre çok daha fazla kullanıcıya pazarlayabilirsiniz. Müşteriler sitenizden satın almak istedikleri ürünlerin ödemelerini s..

Devam..

İnteraktif CD Tasarımı

İnteraktif cd tasarımı konusunda iddalıyız!! İnteraktif cd yaptırıken dikkat edilmesi gereken konuları öğrenmek Kartvizt Cd Tasarımı, İnteraktif Cd-Rom,İnteraktif Dvd-Rom, Multimedia Cd, İnteraktif Cd ve Tanıtım Cd tasarımı konusunda bilgi için bizimle irtibata geçini..

Devam..

Tanıtım Filmi & Film Montajı

Betacam ve digital çekim. Belgesel, haber, video clip, program yapımı, tanıtım filmi çekimi, reklam filmi yapımı ve broadcasting ihtiyaçlarınızda komple çözüm. Set ekibi, görüntü yönetmeni ve montaj yönetmeni desteği ..

Devam..

Desktop Yazılım&Tasarım

Desktop tasarımı,Masaüstü yazılım ve tasarımı, desktop programlama, masaüstü yazılımı, konularında deneyimli bir kadro yapısına sahip Selebrum Medya, siz müşterilerimizin masaüstü tasarım ve masaüstü programlamalarında en iyi desteği verebilecek, sizi por..

Devam..

Fotoğraf Çekimi

Neden Fotoğraf Görselliğin ön plana çıktığı günümüzde fotoğraf sanatının da önemi git gide artmaktadır. Firmalar artık uzun ve sıkıcı düz metinler yerine kendilerini, yaptıkları işi, ürünü, hizmeti, imajı, prestiji ..

Devam..

Logo ve Kartvizi Çalışmaları

Firmamız profesyonel düzeyde logo,kartvizit ve dilediginiz size özel tasarımları geliştirebilmektedir. Güncel Teknolojiye ayak uydurabilen profesyonel ekibimiz sizin hangi konuda ne istediginizi tespit edip en uygun çalışmayı sizler için çıkarmaktadır. Ür&uum..

Devam..

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik kavramı, görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, s..

Devam..

Kurumsal Yazılım Desteği

Müşterilerine özel yazılım çözümleri sunan ve dinamik internet uygulamaları geliştiren bir yazılım kurumuyuz. Ayrıca bünyemizde bulunan web tasarımlarını ve web yazılımlarını geliştirmekte ve internet dünyasına sunmaktayız. Hedefimiz internet ortamında yer almak ..

Devam..

Toplu SMS

Toplu sms paketimizi, bütün sektörlerde kullanabilirsiniz. Aynı anda yüzbinlerce kişiye toplu sms atabilirsiniz. Selebrum Medya Toplu Sms ile , üyelerinize veya müşterilerinize duyuru, reklam, bilgilendirme gibi toplu sms atabilir ya da özel günlerinde (evl..

Devam..

Toplu Mail

Toplu maillerinizi gönderebileceğiniz mail server hizmetini sizlere sunuyoruz. Sahip olduğunuz mail datalarının yanı sıra talebiniz doğrultusunda bizim mail adres datalarımız da hizmetinize sunulmaktadır. Ayrıca belirli bir kitleye odaklanarak ,gönderilerinizin sadece gerekli görd&uum..

Devam..

Video Reklam

Günümüzde herkes giderek artan bir biçimde reklâmlarla karşı karşıya kalmaktadır. Reklam, okuduğumuz gazete ve dergilerin sayfalarında, çeşitli eğlence programlarıyla radyo ve televizyonda, duvar afişleri ve ilanlarla yollarda,internette gezinirken, sosyal ağ ve pa..

Devam..

Domain Hizmetleri

Domain (alan adı) sizin, yada sahip olduğunuz şirketin İnternetteki kimliğidir. İnternette yer almak için baş vurduğunuzda size bir İnternet protokol numarası verilir. Buna IP Adres (İnternet Protokol adres) denilmektedir. İnternetteki her bilgisayarın bir IP adresi vardır. Diğer bir bilgisay..

Devam..