Selebrum Medya
New Design Media Development
Hizmetlerimiz
Selebrum Medya

Matba & Promosyon

Matba & Promosyon
";
İş hayatının vazgeçilmezlerinden matbaa.Firmanız hangi sektörde olursa olsun mutlakamatbaa hizmetlerine ihtiyaç duyacaksınız. Burada önemli olan size sun..
 

Web Tasarım

Web Tasarım
";
Web sayfa tasarımı,web site tasarımı, web programlama, web site yazılımı, web grafik tasarımı konularında deneyimli bir kadro yapısına sahip Selebrum Medya, siz müşterileri..
 

Hosting

Hosting
";
Web sitelerinin sayfaları büyük Web Server denilen bilgisayarlar üzerinde tutulmaktadır. Bir web sayfası ise bilgisayardaki herhangi bir dökümandan fark..
 

E-Ticaret

E-Ticaret
";
E-ticaret ürünlerinizi bilgisayar ağları üzerinden satışa sunulmasıdır. E-ticaret sayesinde ürünlerinizi klasik ticarete göre çok daha fazla..
 

İnteraktif CD Tasarımı

İnteraktif CD Tasarımı
";
İnteraktif cd tasarımı konusunda iddalıyız!! İnteraktif cd yaptırıken dikkat edilmesi gereken konuları öğrenmek Kartvizt Cd Tasarımı, İnteraktif Cd-Rom,İnter..
 

Tanıtım Filmi & Film Montajı

Tanıtım Filmi & Film Montajı
";
Betacam ve digital çekim. Belgesel, haber, video clip, program yapımı, tanıtım filmi çekimi, reklam filmi yapımı ve broadcasting ihtiyaçlarınızda komple &cc..
 

Desktop Yazılım&Tasarım

Desktop Yazılım&Tasarım
";
Desktop tasarımı,Masaüstü yazılım ve tasarımı, desktop programlama, masaüstü yazılımı, konularında deneyimli bir kadro yapısına sahip Selebrum Medya, siz müşterilerimizin masa..
 

Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi
";
Neden Fotoğraf Görselliğin ön plana çıktığı günümüzde fotoğraf sanatının da önemi git gide artmaktadır. Firma..
 

Logo ve Kartvizi Çalışmaları

Logo ve Kartvizi Çalışmaları
";
Firmamız profesyonel düzeyde logo,kartvizit ve dilediginiz size özel tasarımları geliştirebilmektedir. Güncel Teknolojiye ayak uydurabilen profesyonel ekibimiz sizin hangi konud..
 

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik
";
Kurumsal Kimlik kavramı, görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tari..
 

Kurumsal Yazılım Desteği

Kurumsal Yazılım Desteği
";
Müşterilerine özel yazılım çözümleri sunan ve dinamik internet uygulamaları geliştiren bir yazılım kurumuyuz. Ayrıca bünyemizde bulunan web tasarımlarını ve web yazılımlarını ge..
 

Toplu SMS

Toplu SMS
";
Toplu sms paketimizi, bütün sektörlerde kullanabilirsiniz. Aynı anda yüzbinlerce kişiye toplu sms atabilirsiniz. Selebrum Medya Toplu Sms ile , üyel..
 

Toplu Mail

Toplu Mail
";
Toplu maillerinizi gönderebileceğiniz mail server hizmetini sizlere sunuyoruz. Sahip olduğunuz mail datalarının yanı sıra talebiniz doğrultusunda bizim mail adres datalarım..
 

Video Reklam

Video Reklam
";
Günümüzde herkes giderek artan bir biçimde reklâmlarla karşı karşıya kalmaktadır. Reklam, okuduğumuz gazete ve dergilerin sayfalarında, çeşitl..
 

Domain Hizmetleri

Domain Hizmetleri
";
Domain (alan adı) sizin, yada sahip olduğunuz şirketin İnternetteki kimliğidir. İnternette yer almak için baş vurduğunuzda size bir İnternet protokol numarası verilir. Bu..
 
Webdesign Webdesign Webdesign Webdesign Webdesign

Selebrum Medya

Şirket Profili
NEW MEDIA CREATIVE AGENCY Bügün 700' den fazla firmanın yazılım,tasarım,web işlerini başarıyla yürüten bir firma haline gelmemizdeki en büyük etken &100 m&..