Selebrum Medya
New Design Media Development
Kurumsal Yazılım Desteği

Selebrum Medya

Müşterilerine özel yazılım çözümleri sunan ve dinamik internet uygulamaları geliştiren bir yazılım kurumuyuz. Ayrıca bünyemizde bulunan web tasarımlarını ve web yazılımlarını geliştirmekte ve internet dünyasına sunmaktayız. Hedefimiz internet ortamında yer almak isteyen ve kendisini tanıtma amacı güden kurum, işletme veya şahıslara özel ve etkili çözümler sunmaktır.

Size uygun özel çözümlerimiz sayesinde hızlı ve etkili bir şekilde internet dünyasında yer alabilirsiniz.Dinamik yapıda bir internet sitesi sahibi olduğunuzda yönetim kolaylığı ,zamanında işinize müdahale imkanınız bulunmaktadır. Selebrum Medya bünyesinde programcıları ile düşündüğünüz bir internet ortamı dinamik yapıda siteler yada masaüstü yazılımı konusunda en iyi hizmeti vermek için çalışır.Deneyimli kadro ve bilgili uzmanları ile siz müşterilerimizi internet ortamında yada masaüstü programcılığında zirveye çıkarmak için seferber oluruz.
Beraber çalıştığımız firmaları iyi analiz eder,hızlı ve kalıcı çözümler üretiriz.
Webdesign Webdesign Webdesign Webdesign Webdesign

Selebrum Medya

Şirket Profili
NEW MEDIA CREATIVE AGENCY Bügün 700' den fazla firmanın yazılım,tasarım,web işlerini başarıyla yürüten bir firma haline gelmemizdeki en büyük etken &100 m&..