Selebrum Medya
New Design Media Development
E-Ticaret

Selebrum Medya

E-ticaret ürünlerinizi bilgisayar ağları üzerinden satışa sunulmasıdır. E-ticaret sayesinde ürünlerinizi klasik ticarete göre çok daha fazla kullanıcıya pazarlayabilirsiniz. Müşteriler sitenizden satın almak istedikleri ürünlerin ödemelerini sanal poslar ile kredi kartlarıyla, banka havalesi veya kapıda ödeme seçeneklerinden kendine en uygun olanı seçerek yapabilirler, müşterilerin satın aldıkları ürünleri çeşitli kargo firmaları aracılığı ile gönderimini yapabilirsiniz.

E-ticaret siteniz için gerekli yazılıma belirli bir ücret karşılığı sahip alabileceğiniz gibi ücretsiz bir şekilde de sahip olabilirsiniz. Fakat ücretsiz olarak sahip olacağınız yazılım bütün beklentilerinize cevap veremez. E-ticaret yazılımları hakkında biraz bilgi vermek gerekirse; Ücretsiz yazılımlarını maliyetin neredeyse olmaması, birçok kullanıcı tarafından kullanıldığı için çok sık geliştirilebilmesi gibi avantajları vardır fakat ücretsiz yazılımlar çok ayrıntılı olduğu için sisteminizde kullanmayacağınız bir çok modül olacaktır buda sisteminizde fazladan yer kaplamasına neden olacaktır, bir çok kullanıcının ihtiyacına göre hazırlandığı için sizin isteklerinize cevap vermeme riski çok yüksektir. Özel yazılımlar ise tamamen sizin istediğiniz modüller eklenerek veya çıkartılarak oluşturulur böylece gereksiz yer kaybına uğramazsınız. İhtiyacını duyduğunuz bütün özellikleri yazılımcı firma ile görüşerek yazılımınızı istediğiniz ölçüde esnetebilirsiniz. Bu gibi özellikleri size sunmasının yanında maliyeti oldukça yüksektir fakat herhangi bir sorunla karşılaştığınızda müşteri hizmetleri ile sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.
Webdesign Webdesign Webdesign Webdesign Webdesign

Selebrum Medya

Şirket Profili
NEW MEDIA CREATIVE AGENCY Bügün 700' den fazla firmanın yazılım,tasarım,web işlerini başarıyla yürüten bir firma haline gelmemizdeki en büyük etken &100 m&..